SetupSlovenčina
Home > SETUP - administračný panel > Presun domény do iného zákazníckeho účtu v Setupe

Presun domény do iného zákazníckeho účtu v Setupe

Upozornenie:  Pod iné alebo nové zákaznícke konto v Setupe si môžete presunúť iba doménu, ktorá nie je priradená k hostingu. V prípade, ak doména je priradená k hostingu, potom je možné požiadavku na presun domény adresovať na podporu mailom (webhouse@webhouse.sk) alebo formulárom zo Setupu.


Doménu je možné presunúť do iného zákazníckeho účtu v Setupe po prihlásení na https://setup.sk v hornom menu Domény - Detail domény - následne v rozbalenom menu zvoliť doménu a následne v časti Presun do iného účtu kliknúť na žlté tlačítko Presunúť.

Potom sa zobrazí okno s voľbou presunu, v ktorom je možné zvoliť

  • Presunúť do nového účtu - doména bude presunutá pod novo vytvorené setup konto, ktoré bude vytvorené s údajmi pôvodného konta,
  • Presunúť do účtu ID  - doména bude presunutá pod zadané konto

 

 

Po potvrdení tlačidla Presunúť sa zobrazí okno, v ktorom je informácia o inicializácii presunu a taktiež aj o tom, že pre dokončenie presunu je nutné aby sa nový užívateľ prihlásil do svojho konta a presun domény potvrdil.

 

 

Nový užívateľ môže presun potvrdiť alebo aj zamietnuť po prihlásení do svojho konta v menu DOMÉNY v časti zoznam domén.  

 

 

Presun domény do iného zákazníckeho účtu bude dokončený až po odsúhlasení žiadosti užívateľom v zákazníckom účte, do ktorého sa doména presúva. Dovtedy zostáva stále evidovaná v pôvodnom zákazníckom účte.