SetupSlovenčina
Home > E-mail > Zmena hesla na mailovej schránke

Zmena hesla na mailovej schránke

Ak si želáte zmeniť heslo na mailovej schránke, zmenu je možné vykonať dvoma spôsobmi a to v setupe (www.setup.sk), alebo v administrácii mailovej schránky na https://setup.sk/mailadmin/.

 

1. zmena hesla v administrácii schránky

Prihláste sa do schránky na https://setup.sk/mailadmin/ s prihlasovacími údajmi k mailovej schránke. Kliknite na záložku "Zmena hesla", zadajte heslo a následne heslo uložte.

 

Zmena hesla bola vykonaná. Ak používate mailového klienta (napr. Outlook, Thunderbird, Email, .....), nové heslo je potrebne nastaviť aj v mailovom klientovi!

Ak nepoznáte heslo do mailovej schránky, heslo môžete zmeniť v setupe v časti HOSTINGY, záložka E-mail nižšie uvedeným spôsobom.

 

2. zmena hesla v setupe

Prihláste sa do Vášho setup konta, v hornom menu kliknite na HOSTINGY, záložka E-mail a zvolíte doménu, v rámci ktorej mate vytvorené mailové schránky.  V zozname vytvorených schránok, kliknite na "Heslo" pri  schránke,  na ktorej chcete zmenu hesla vykonať.

 

Po kliknuti na "Heslo" zadajte nové heslo a kliknite na "Nastaviť"

 

Zmena hesla bola vykonaná.

Ak používate mailového klienta (napr. Outlook, Thunderbird, Email, .....), nové heslo je potrebné nastaviť aj v mailovom klientovi!