SetupSlovenčina
Home > Platby a fakturácia > Kreditný systém platieb - zjednodušte si život

Kreditný systém platieb - zjednodušte si život

Okrem širokého spektra online platieb (kreditné karty, PayPal, TatraPay, SporoPay, ePlatby VUB, atď.) môžete využívať aj kreditný systém platieb. Je ideálnym riešením najmä vtedy, ak u nás využívate viacero služieb, máte zaregistrovaných viac domén, a častejšie dostávate zálohové faktúry.

Princípom fungovania kreditného systému je uloženie kreditu, ktorý sa neskôr použije na platby za vystavené zálohové faktúry. Je ním možné uhrádzať všetky služby - registrácie domén, hosting, webstránky, virtuálne a dedikované servery, ako aj doplnkové produkty a ostatné poplatky.
 
V Setupe, menu Financie , v záložke Kredit, máte možnosť vložiť si na svoj účet ľubovoľnú čiastku, minimálne však 30 €.
 
 
Po prijatí platby je kreditný účet navýšený o požadovanú sumu. Pohyby kreditu si môžete pozrieť kedykoľvek v Setupe. Ak máte na svojom účte vložený nejaký kredit, môžete svoje služby (domény, hosting) predlžovať z tohto predplateného kreditu automaticky. Stačí si v menu Domény, Hosting, Servery, alebo Webstránky zapnúť automatické predlžovanie u tých služieb, ktoré takto chcete predlžovať. Potom sa vám určite nestane, že prehliadnete faktúru a vaša doména či hosting prestanú kvôli tomu fungovať.